Kraliyet Ailesi ve Hollywood’un Doğum Danışmanı Zita West ‘Gebe Kalmanın’ Formüllerini Yazdı…

Doğurganlık ve Gebe Kalma Rehberiİngiltere Kraliyet Ailesi ve Holloywood Yıldızları’nın doğum-hamilelik danışmanı ünlü yazar Zita West Dünya Kadınlar Günü’nde Prof. Dr. Mustafa Bahçeci ile birlikte ‘Nasıl Gebe Kalınır?’ sorusunu yanıtladı. İngiltere ve ABD’de çok satan kitap listesinde ilk sıralarda yer alan son kitabı ‘Fertility and Conception’ nın Türkiye’de yayınlanması için Prof. Dr. Mustafa Bahçeci ortak bir çalışmaya imza atan Zita West ‘Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi’olarak dilimize çevrilen kitabında doğurganlık gücünün nasıl harekete geçirileceğini anlatıyor.

Kraliyet Ailesi ve Hollywood’un Doğum Danışmanı Zita West ve Prof. Dr. Mustafa Bahçeci Dünya Kadınlar Günü için düzenledikleri basın toplantısında ‘Nasıl gebe kalınır?’ sorusunu yanıtladı. Modern dünyanın insanları her geçen gün artan oranda kısırlıklaştırdığının belirtildiği toplantıda anne-baba olmak için yapılması gerekenler açıklandı. Toplantıda aynı zamanda İngiltere ve ABD’de çok satan kitap listesinde ilk sıralarda yer alan son kitabı ‘Fertility and Conception’nın Türkiye’de yayınlanması için Prof. Dr. Mustafa Bahçeci ortak bir çalışmaya imza atan Zita West’in ‘Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi’olarak dilimize çevrilen kitabı tanıtıldı.

Zita West yapılan bu işbirliği ile Türk ailelerle kendisinin buluşmasına fırsat sağlayan Prof.Dr. Mustafa Bahçeci’ye yardımlarından dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi:

“Herkesin bir bebeği olabilir. Eğer doğal yöntemlerle elinizden geleni en iyi şekilde denediniz ve yine de hamile kalamadıysanız o zaman yardım alacağınız diğer planlara geçebilirsiniz. Bu kitap size tüm seçeneklerde yol gösterirken, en sık başvurulan gebe kalma yöntemlerinden biri olan tüp bebek tedavisiyle ilgili detaylı bilgilere ulaşmanıza rehber olacaktır.”

Prof.Dr. Mustafa Bahçeci Zita West ile ortak bir çalışmaya imza attıkları için  memnuniyet duyduklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Doğurganlık ve Gebe Kalma Rehberisahip olduğunuz doğurganlık gücünü anlatıyor. İçinizde hapsettiğiniz annelik hayallerini özgür bırakmak için size aydınlık bir kapı aralıyor. Bedeninizi tanıyıp ona sahip çıkmak, gücünüzün farkına varmak ve kendiliğinden gebe kalmanın anahtarlarını bulmak için bu kitabı mutlaka okumalısınız. Çok istemenize ve denemenize rağmen gebelik oluşmuyorsa tüp bebek tedavisi hakkında en geniş ve anlaması en kolay bilgileri, korku imparatorlukları kurmadan yine bu kitaptan öğrenebilirsiniz.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir